Přeposlat Memoriál Luboše Tomíčka

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Memoriál Luboše Tomíčka

31.08.2010 | Michal Fokt | Ostatní články | Komentářů: 0 |

V pondělí 6. září 2010 pořádá Auto klub Markéta při PSK Olymp Praha u příležitosti oslav 90 let Městské části Prahy 6 již 42. ročník Memoriálu Luboše Tomíčka. Tento plochodrážní závod je nejstarším mezinárodním závodem v Praze.

 

Memoriál Luboše Tomíčka

 

Jezdí se již od roku 1969 na počest slavného československého plochodrážního reprezentanta Luboše Tomíčka, který podlehl následkům zranění utrpěných na dráze při Zlaté přilbě.

 

Na startu letošního ročníku Memoriálu Luboše Tomíčka se objeví přední světoví a naši nejlepší jezdci. V čele této elity do závodu nastoupí loňský vítěz a mistr světa z roku 2008 Nicki Pedersen, jeho soupeři budou elitní plochodrážní jezdci jak z Polska, Německa, Velké Británie, Austrálie, Finska, Ruska, Slovinska, Maďarska ale také z České nebo Slovenské republiky.

 

Celé odpoledne před závodem vyplní bohatý doprovodný program pro děti a mládež, který začne ve 14 hodin. Součástí tohoto odpoledního programu budou nafukovací atrakce, ukázka zásahu integrovaného záchranného systému, crash testy automobilu a motocyklu, vystoupení kaskadéra a další atrakce.

 

Večerní program začíná v 18 hodin vystoupením hudební skupiny Provizorium a 42. ročník Memoriálu Luboše Tomíčka odstartuje v 19 hodin.

 
Vstupné činí pouze 100 Kč.

 

Více informací: www.speedway-prague.cz
 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Memoriál Luboše Tomíčka


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.