Přeposlat Pabro 3 No Limit - rockfest s moto srazem

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Pabro 3 No Limit - rockfest s moto srazem

04.06.2010 | Michal Fokt | Ostatní články | Komentářů: 2 |

Akce Pabro No Limit se koná již třetím rokem, její stylizace by se dala vyjádřit jednoduše, a to Rock fest s auto-moto srazem. Hlavní myšlenkou této akce je zábava pro lidi všech stylů a druhů, co mají rádi muziku, auta, motorky a adrenalin.

 

Pabro 3  No Limit - rockfest s moto srazem

 

Akce trvá vždy od pátku do neděle, letos v termínu od 4. do 6. června. Za víkend se představí 18 kapel a několik špiček kaskadérů ve svém oboru.

 

Pátek začíná oficiálně v 18 hodin první kapelou a bude se hrát až do pozdních nočních hodin. Sobota se dělí na návštěvníky, kteří přijeli za muzikou a na ty, kteří přijeli za adrenalinem.

 

Po sobotním dopoledním probuzení účastníků PABRA se začíná v 11 hodin odjezdem sportovních a tuningových vozidel směrem na letiště Lhota u Plzně. Třicet minut po této koloně vyjíždí další, a to moto kolona opět  směrem na letiště Lhota u Plzně. Trasa obou spanilých jízd je Butov u Stříbra, Stříbro, Stod, Chotěšov, Dobřany, Lhota, Letiště. Na letišti by zhruba kolem 12:30 měl začít program složený z vystoupení kaskadér show Pepy Sršně Šilera - světové špičky v moto kaskaderingu, dále kickboxing live show Tonny Pacanda, pak by měla následovat demolition derby Německo vs. Francie a další kaskadérská vystoupení. Zhruba kolem 14:00 by se měly obě kolony odebrat stejnou cestou směrem zpět na Butov, tentokrát v pořadí první motorky a po deseti minutách osobní vozy.

 

Pabro 3  No Limit - rockfest s moto srazem

 

Rocková scéna začíná v Butově ve 12 hodin, a potrvá opět až do ranních nedělních hodin. Mezi vystoupením kapel budou k vidění, jak v pátek tak v sobotu, různé show, tanečnice a divoké banditeky, které budou předvádět body shoty. V průběhu obou dní je možné soutěžit o věcné ceny, soutěže budou ve stylu miss mokré tričko, mistr mokré trenky, nejoblíbenější TOČ SE, hod sudem atd. V sobotu po setmění vystoupí mezi hlavní kapelou Arakain, v čele se zpěvákem Honzou Toužimským,  a také Wizard z Německa.

 

Zdroj: www.pabro.cz

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Pabro 3 No Limit - rockfest s moto srazem


počet příspěvků: 2

dali

07.06.2010 v 08:29

Srazík luxus, jen nějaké rádoby tvrdé kapely se mi nelíbily...

Odpovědět

Jaman

07.06.2010 v 09:06

S tím nesouhlasím, byl to nářez vod podlahy!!!!

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.