Přeposlat Vodafone rozjel soutěž o skútr Vespa

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Vodafone rozjel soutěž o skútr Vespa

28.04.2009 | Vodafone | Ostatní články | Komentářů: 0 |

V pondělí 27. dubna se na stránkách internetdomobilu.cz rozpoutala soutěž o brandovaný italský skútr Vespa. Získá ho ten, kdo z indicií zveřejněných ve videích projektu Noisebrothers první sestaví správné telefonní číslo a zavolá na něj.

V pondělí 27. dubna se na stránkách Internetdomobilu.cz rozpoutala soutěž o brandovaný italský skútr Vespa. Získá ho ten, kdo z indicií zveřejněných ve videích projektu Noisebrothers první sestaví správné telefonní číslo a zavolá na něj. Druhou a třetí cenou budou telefony iPhone 3G.

Vodafone rozjel soutěž o skútr Vespa

Soutěž Osedlejte Vespu odstartovala v pondělí 27. dubna v 18:00 na stránkách ~1 V jejím průběhu bude zveřejněno celkem 5 nápovědových videí. V každém videu bude odkaz na internetovou stránku, na které bude zveřejněn jednoduchý úkol. Po splnění všech těchto úkolů získají soutěžící postupně všechny číslice vítězného telefonního čísla.

Vodafone rozjel soutěž o skútr Vespa

Janek a Jindra, neboli Noisebrothers, budou po celou dobu o soutěži informovat na Facebooku a na Twitteru. Videa budou k dispozici po celou dobu trvání soutěže a proto mohou vyhrát i ti, kteří se do soutěže zapojí později.

Vodafone rozjel soutěž o skútr Vespa

Pro vítězství v soutěži je nutné:
  • Registrovat se na www.internetdomobilu.cz a potvrdit souhlas s pravidly soutěže
  • Mít aktivní některý z datových tarifů pro připojení k internetu z mobilu
První soutěžící, který z indicií složí správné telefonní číslo a zavolá na něj, získá skútr Vespa, který mu dovezou samotní Noisebrothers na jakékoli místo, které si určí. Druhý a třetí soutěžící získá každý po jednom iPhonu 3G. Závěrečné předání skútru bude pomocí videa zveřejněno na stránkách Internetdomobilu.cz, kde naleznete i podrobnosti soutěže a její detailní pravidla. Soutěže se může zúčastnit pouze zákazník Vodafonu starší 15 let.

Vodafone rozjel soutěž o skútr Vespa

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Vodafone rozjel soutěž o skútr Vespa


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.