Přeposlat Tajné závody!!!

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Tajné závody!!!

31.05.2007 | Marián Mrváň | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Před jistým časem běžel v televizi nejmenovaný původní český seriál a jedna jeho epizodka se jmenovala právě takhle: „Tajné závody“.

Před jistým časem běžel v televizi nejmenovaný původní český seriál a jedna jeho epizodka se jmenovala právě takhle: „Tajné závody“. Představili nám partičku mladých frajírků na silných motocyklech, kteří ohrožují svými závody bez pravidel jak sebe, tak i své okolí a ještě se u toho vychloubají co, kde, nebo koho se jim podařilo napálit. A když jim někdo řekne, že to není správné, jsou schopni použít jakéhokoli prostředku k obraně svých „práv“… Tak takhle to ve skutečnosti opravdu není!!! 1.Středočeské bloudění je v pořadí třetím závodem (z letošních sedmi) v seriálu Tajných orientačních závodů a bude se konat již tento víkend, přesněji 2.6.2007, se startem v kempu Veltrusy u Kralup nad Vltavou (podrobnosti na ~1).

Tajné závody!!!

Celý název tohoto seriálu zní (po malé úpravě, od února tohoto roku): „POHÁR TAJNÝCH ORIENTAČNÍCH ZÁVODŮ“ a cílem pořadatelů je, cituji jejich slova, „…připravit pohodový motocyklový výlet spojený se zábavou, odpočinkem a aktivním trávením volného času.“ Slůvko „tajný“ v názvu znamená, že o trase se účastníci dovědí až na samotném startu a o úkolech až na určených stanovištích. Jednotlivé závody mají také své ceny pro vítěze a pro celkového vítěze celého seriálu je připravena hlavní výhra: minibike od společnosti PPmoto. Možnost zapojit se do závodů je tady kdykoli a to, buď přímo registrací v určitém čase před samotným startem závodu, nebo mailem pár dní předem a složením nevelikého účastnického poplatku. Jede se za běžného provozu, ale rozhodně nezáleží na kubatuře vašeho motocyklu i když je pravdou, že důležitá je i rychlost. Ne však při samotné jízdě, ale na jednotlivých stanovištích, při plnění různých veselých, ale i vědomostních úkolů. Tyto jsou bodovány a v cíli, po součtu bodů ze všech stanovišť, vzejde vítěz. Průběžné výsledky z jednotlivých závodů jsou k nahlédnutí na webu.

Tajné závody!!!

Zapojením se do závodů, si člověk koleduje o příjemně strávený den na motocyklu, se spoustou zábavy. Pro vzdálenější účastníky o to dobrodružnější, že se jede v pro ně neznámém prostředí. Tuto zkušenost si ostatně může zkusit na vlastní kůži každý, protože jednotlivé závody v seriálu se jedou pokaždé v jiném koutě republiky, v místech, které by jste možná jinak ani nenavštívili.

Tajné závody!!!

K večeru jsou vyhlašování vítězi, ale podle mne je vítězem vlastně každý, kdo na tuto akci přijede a okusí ji na vlastní kůži… Bohužel, můj kalendář je již v tento termín dlouho obsazený a tak chci alespoň těmito pár řádky napovědět o čem tyto akce jsou a do budoucna rozhodně napsat reportáž ze skutečně prožitého „Tajného závodu“. Organizátorům přeji hodně dobrých nápadů na zajímavé tratě a zkoušky a samozřejmě neustále se zvyšující se počet účastníků. A těm zase skvělé a nezapomenutelné zážitky při poznávání tajných zákoutí naší krajiny…

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 4

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Tajné závody!!!


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.