Přeposlat PROFI AUTO IVECO CUP 2010

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

PROFI AUTO IVECO CUP 2010

02.04.2010 | Agentura FORSAGE | Moto sport | Komentářů: 0 |

Kola motoristické sezóny 2010 se rychle roztáčejí a ke slovu přichází i prestižní seriál mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu. Nese oficiální název PROFI AUTO IVECO CUP 2010.

Kola motoristické sezóny 2010 se rychle roztáčejí a ke slovu přichází i prestižní seriál mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu. Nese oficiální název PROFI AUTO IVECO CUP 2010 a jeho promotérem je stejně jako v případě minulých motokrosových šampionátů brněnská AGENTURA FORSAGE. Ta úzce spolupracuje s národní motocyklovou sportovní autoritou FEDERACE MOTOCYKLOVÉHO SPORTU AČR / Svaz motokrosu AČR i s pořadateli jednotlivých dílů seriálů, jichž bude šest v podání jednotlivců, závěrečný podnik pak bude tradičně patřit jednorázovému mistrovskému závodu družstev. První podnik seriálu odstartuje v neděli 18.dubna v Pacově.

PROFI AUTO IVECO CUP 2010

Kalendář PROFI AUTO IVECO CUPU 2010

Jednotlivci

  • 18.4.2010 (neděle) Pacov / AUTOMOTOKLUB Pacov v AČR
  • 16.5.2010 (nedělle) Stříbro / AUTOMOTO KLUB Stříbro v AČR
  • 27.6.2010 (neděle) Kramolín / Automoto klub Nepomuk v AČR
  • 25.7.2010 (neděle) Vranov u Brna / FORSAGE Sport klub v AČR
  • 14.8.2010 (sobota) Kaplice / AMK v AČR Kaplice
  • 25.9.2010 (sobota) Holice / Automotoklub Holice v AČR

Družstva

  • 17.10.2010 (neděle) Přerov / AK Přerov – město v AČR

PROFI AUTO IVECO CUP 2010

Tři třídy s obhájci titulu

Také letošní mezinárodní mistrovství České republiky – PROFI AUTO IVECO CUP 2010 – je vypsáno přo třídy MX2, MX3-Open a Veterán (zde startují jezdci po dosažení věku 40 let). Loňské tituly obhajují: Martin KOHÚT (Slovensko, třída MX2 – jezdec ovšem přestupuje a bude startovat v nejsilnější třídě MX3-OPEN), Jiří ČEPELÁK (Česká republika, třída MX3-Open) a Miroslav KUČÍREK (Česká republika, třída Veterán).

Hledání termínů

Přeplněné motokrosové kalendáře v evropských zemích přiměly sportovní funkcionáře a promotéra PROFI AUTO IVECO CUPU 2010 k pečlivému výběru termínů pro jednotlivé závody. Při tvorbě letošního kalendáře se přihlíželo především k motokrosovým závodům v sousedním Slovensku, Rakousku a Německu a akceptovány byly termíny závodů mistrovství světa třídy MX3 a seriálu mistrovství Evropy, v nichž naše motokrosová špička ve větší míře startuje. Oproti předcházejícím létům nedojde letos ani k přímé kolizi s motocyklovým mistrovstvím světa na brněnském Masarykově okruhu. Jeho hlavní program přijde ke slovu v neděli 15. srpna, kdežto závod motokrosového PROFI AUTO IVECO CUPU 2010 v Kaplici uvidí diváci už v sobotu 14. srpna, takže v Brně jim a ani jezdcům/doprovodům nic podstatného neunikne.

Déšť přihlášek

Zatímco volné a národní motokrosové závody zejména v jižní Evropě a v oblasti Beneluxu se staly tradičním centrem předsezónní jezdecké přípravy, na adresu promotéra PROFI AUTO IVECO CUPU 2010 mířily kontakty účastníků mezinárodního mistrovství České republiky. První kapky se postupně proměnily v silný déšť přihlášek, takže už dnes je jisté, že startovní listiny dosáhnou přinejmenším loňských nadprůměrných počtů. Ze zahraničních jezdců se jako první ozvali Maďaři, Italové a Slováci, už na startu prvního podniku v Pacově by se měli objevit také Rakušané a snad i Němci a Poláci.

Lídři s červenými tabulkami

K lepšímu přehledu diváků a médií přispějí červené startovní tabulky průběžně vedoucích jezdců všech tří tříd. S přední červenou tabulkou se průběžní lídři šampionátu drali startovním polem už loni, letos však tyto rozlišovací tabulky ponesou i na obou stranách svých strojů.

Z časového harmonogramu

Při aplikaci časového harmonogramu A (příznivé počasí) budou volné tréninky začínat na jednotlivých závodištích vždy v 8.00 hodin, kvalifikační tréninky se rozjedou v 10.00 hod. a samotné závody budou probíhat od 13.00 do 17.30 hod. (slavnostní zahájení už ve 12.40 hod.)

Pro média

Oficiální akreditační formulář PROFI AUTO IVECO CUPU 2010 je k dispozici na stránkách ~1. Žadatelé o akreditaci zašlou čitelně a kompletně vyplněný formulář nejpozději do středy před každým závodem na e-mail: ~2. Použít lze rovněž fax 548 535 635 či běžnou poštovní cestu na adresu: Amos Krejčí, AGENTURA FORSAGE, Juliánovské náměstí 2, 636 00 Brno. V případě žádosti o akreditaci přímo na závodišti, vyplní žadatel v označeném tiskovém středisku zmíněný oficiální akreditační formulář a stejně jako všechna další akreditovaná média bez rozdílu podepíše povinně tzv. bezpečnostní list. Bez tohoto podpisu nebude možné vydat akreditační náležitosti. Při akreditaci předloží žadatel platný novinářský průkaz, externí spolupracovníci navíc oficiální žádost vysílající redakce. Akreditovaní fotografové a kameramani mohou v areálu závodiště vykonávat svoje pracovní aktivity výhradně v navléknutých oranžových fotovestách, které obdrží proti vratné záloze 300 Kč v tiskovém středisku závodu. Ing. Jan Juřička, promotér seriálu (Agentura FORSAGE) Amos Krejčí, mediální služba seriálu

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku PROFI AUTO IVECO CUP 2010


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.