Přeposlat 1 000 000 km s Hondou Goldwing

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

1 000 000 km s Hondou Goldwing

30.05.2007 | Václav Soukup | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Jihoafričtí motorkáři mají od letošního dubna cestovatelskou laťku pořádně vysoko. Zarytý cestovatel, který oslavil svých 72 let, najel v dubnu na svém Goldwingu miliontý kilometr.

Jihoafričtí motorkáři mají od letošního dubna cestovatelskou laťku pořádně vysoko. Zarytý cestovatel, který oslavil svých 72 let, najel v dubnu na svém Goldwingu miliontý kilometr. Informoval o tom jihoafrický deník „The Independat on Saturday“ 28.dubna 2007. Tuto neuvěřitelnou porci kilometrů najel motorkář se jménem Des Pistorius na stroji Honda Goldwing, který jako ojetý zakoupil v roce 1981 . Tenkrát měla jeho Honda na tachometru nesmělých 1900 kilometrů. Pan Des Pistorius zastává názor, že Goldwing je nejlepší motorkou, která se kdy vyráběla. Totéž si pravděpodobně myslí i jeho pes, který s ním ve speciálním kontejneru absolvoval většinu jeho cest.

1 000 000 km s Hondou Goldwing

Během zmíněného jednoho milionu kilometrů spotřeboval Goldwing 99 zadních a 49 předních pneumatik. Kromě toho také 12 akumulátorů. V letech 1994 a 2002 proběhl na Goldwingu generální servis. V současné chvíli je stroj opět připraven polykat další kilometry. Přejme 72-letému motorkáři ještě mnoho let v sedle svého motocyklu. A třebas se při svých toulkách Afrikou potká jednou potká s našimi známými cestovateli na motorkách Jardou Šímou nebo Igorem Brezovarem.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 41

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku 1 000 000 km s Hondou Goldwing


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.