Přeposlat Valentino Rossi bude mít na kombinéze logo Aceru

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Valentino Rossi bude mít na kombinéze logo Aceru

14.03.2007 | Martin Kněžík | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

PRAHA, 13. března 2007. Společnost Acer, čtvrtý největší prodejce na celosvětovém trhu IT (zdroj: údaje firmy Gartner za 4. čtvrtletí 2006), dnes oznámila, že podepsala smlouvu o partnerství se společností Yamaha Motor Co., Ltd.

PRAHA, 13. března 2007. Společnost Acer, čtvrtý největší prodejce na celosvětovém trhu IT (zdroj: údaje firmy Gartner za 4. čtvrtletí 2006), dnes oznámila, že podepsala smlouvu o partnerství se společností Yamaha Motor Co., Ltd., podle níž se stala oficiálním sponzorem továrního závodního týmu Yamaha. Acer vynakládá čas a prostředky na podporu světového sportu, což je oblast, v níž je úsilí o dosažení dokonalosti založeno na týmové spolupráci, bezvýhradném nasazení, pružnosti a odhodlání a která však současně vyžaduje individualitu, což vyjadřuje motto „Empowering People”. Tovární závodní tým Yamaha dosáhl v minulých ročnících mistrovství světa motocyklů MotoGP významných úspěchů díky vynikající technice a konstrukci svých neobyčejně konkurenceschopných a spolehlivých motocyklů, jakož i využití závodních strategií, které vedou k vítězství. Podle smlouvy, která je prozatím uzavřena na dvě sezóny, bude značka Acer umístěna na motocyklech a na závodních kombinézách Valentina Rossiho a Colina Edwardse, na kombinézách všech pracovníků v závodním boxu i na všech přepravních vozidlech týmu. Inovace a špičková technika jsou odjakživa charakteristické pro svět motocyklových závodů i pro informační technologie. Spojení dynamické a inovativní značky, jakou je Acer, s tak známou a silnou značkou, jakou je Yamaha, přispívá k dalšímu zvýšení proslulosti obou společností.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Valentino Rossi bude mít na kombinéze logo Aceru


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.