Přeposlat Novinky od Harley-Davidson

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Novinky od Harley-Davidson

08.03.2016 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Ikonická motocyklová značka Harley-Davidson představila včera, na právě probíhajícím veletrhu Motosalon 2016, své plány na letošní rok. Ten se u Harley-Davidson ponese v duchu řady Dark Custom, soutěže přestaveb Battle of the Kings a nekonečných možností individualizací strojů, které značka nabízí, ale i ve stylu touringů a dalšího ročníku projektu Discover More, který se tentokrát stane doslova jízdou snů. Konec léta pak Harley-Davidson završí 3. ročníkem Prague Harley Days, jenž letos povýší na třídenní akci, možná dokonce za účasti hollywoodské hvězdy. Nabitý rok pro H-D tak právě Motosalonem 2016 odstartoval!

Novinky od Harley-Davidson

Nejrozsáhlejší expozice v historii Harley-Davidson, dvacet jedna motocyklů modelového roku 2016, kompletní portfolio strojů řady Dark Custom i touringové řady a 3 unikátní přestavby modelu Iron 883 vytvořené v dealerstvích H-D střední a východní Evropy v rámci projektu Battle of the Kings. To vše je možné až do neděle vidět na veletrhu Motosalon 2016, v expozici Harley-Davidson v pavilonu P. Zástupci značky zároveň dnes poodhalili i další aktivity, na které se mohou příznivci silných strojů během roku těšit. A rozhodně je na co!

Battle of the Kings

Nekonečné možnosti individualizací motocyklů, více jak 9 000 položek v katalogu doplňků a neuvěřitelná zručnost mechaniků H-D schopných připravit každý stroj na míru zákazníkovi – to je důvod, proč se letos dočkáme 2. ročníku soutěže dealerských přestaveb Battle of the Kings. Omezený čas i rozpočet a jako „čisté plátno“ H-D Iron 883. Práce mechaniků je u konce a od poloviny března bude vše v rukou veřejnosti i odborné poroty, kteří svými hlasy rozhodnou a zvolí nového Krále Customů. První 3 soutěžní přestavby z dealerství H-D Plzeň, Hradec Králové a Brno mohou návštěvníci zhlédnout na veletrhu Motosalon v Brně. Kompletní galerie soutěžních přestaveb pak bude uveřejněna na http://customkings.harley-davidson.com/cs_CZ/, kde zároveň odstartuje i hlasování prvního kola 2. ročníku Battle of the Kings.

Dark Custom All Inclusive

Iron 883 je jedním z motocyklů aktuálního modelového roku řady Dark Custom. Ta speciálně cílí na mladé jezdce i ženy a nabízí hbité stroje, které jsou přímo stvořeny pro městský provoz, lehce se ovládají a může si na ně troufnout usednout i začátečník. K řadě Dark Custom už také neodmyslitelně patří i oblečení Black Label, které je stylové, funkční a zároveň sexy, dokonale propracované do nejmenších detailů a hodí se pro volnočasové aktivity i neformální setkání, bez ohledu na to, zda jeho nositel vlastní motocykl či nikoli. A protože značka myslí už teď na své zákazníky, přichází s Voucherem Dark Custom, kde má jezdec možnost získat voucher v hodnotě až 21 000 Kč a zakoupit v showroomu H-D cokoli, dle vlastního uvážení.

Discover More 2016

Třetí ročník projektu zaměřeného na touringy značky, přesto letos ve zcela novém konceptu. Harley-Davidson v letošním roce opět hledá jezdce, kterému nabídne doslova jízdu snů. Dva letní týdny v sedle motocyklu kdekoli na světě, přesně podle představ a výběru vítězného kandidáta, k tomu pohádkové kapesné a jízda snů vybraného jezdce a jeho parťáka na touringových modelech Harley-Davidson může začít. Dokonalý důkaz, že touringová řada se skvěle hodí i na evropské silnice a cesty, nabízí vynikající komfort i při dlouhém cestování a lze si na nich užít a vychutnat cesty podél pobřeží, stejně jako horskými průsmyky, nížinami i centry velkoměst. Nakonec, loňský vítěz „práce snů“ Luis Castilla, který strávil na H-D Street Glide dva měsíce při jeho tour napříč Evropou, je toho dokonalým důkazem! Jeho zážitky, ale i tipy na nejlepší trasy, naleznete na speciální stránce tvořené jezdci pro další jezdce www.greatestrides.eu.

Prague Harley Days 2016

Na konci léta, první zářijový víkend, opět Praha ožije v rytmu Harley-Davidson. Je tu třetí ročník Prague Harley Days, tak proč ne rovnou třídenní? Ano, je to tak! Letošní Prague Harley Days vypuknou v pátek dopoledne 2. září a skončí odpoledne v neděli 4. září. Pořadatelé tak po úspěšných dvou ročnících míří letos ještě výše. Výstava motocyklů, testovací jízdy zdarma v rámci Demo trucku, speciální family zóna, večerní program a další zábava a pochopitelně očekávaná spanilá jízda centrem Prahy. Letos pořadatelé dokonce jednají o účasti hollywoodského herce Michaela Madsena známého z filmu Kill Bill.

Více o motocyklech modelového roku 2016 i aktuálních projektech naleznete na www.harley-davidson.cz.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Novinky od Harley-Davidson


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.