Přeposlat Grid Girls Party 2016 - setkání při motocyklovém veletrhu v Brně

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Grid Girls Party 2016 - setkání při motocyklovém veletrhu v Brně

01.03.2016 | Tisková zpráva | Motorkáři, akce | Komentářů: 0 |

Jako každý rok se na začátku jara (letos přesně od 3. března) pořádají motocyklové veletrhy, kde světoví výrobci představují krásné nové stroje.

Grid Girls Party 2016 - setkání při motocyklovém veletrhu v Brně

Stejně tak se v tomto termínu společensky laděná část návštěvníků schází na Grid Girls Party. Některé roky šlo především o maják ve víru velkoměsta, aby se družná část z desetitisícových davů na výstavišti dokázala najít a sejít na jednom místě, a po zimě se společensky naladit na nadcházející léto a jízdní sezónu.                                                 

Program se rok od roku mění, někdy jen zahráli DJs, jindy potěšila underwear fashion show, loni například proběhla ochutnávka tabákových specialit a závod v balení kuřiva na čas. Každý rok na místě potkáte některé závodníky, své oblíbené novináře a zástupce motocyklových výrobců, takže jim můžete vyjevit své fandovství, případně s nimi připít na další závodní sezónu.

Grid Girls Party 2016 - setkání při motocyklovém veletrhu v Brně

Letos je připraven koncert kapely Perutě (od 20:00) a zpěvačky Sabiny Křovákové (21:00). Syn bubeníka kapely Olympic Milan Peroutka i Sabina Křováková jsou mladé duše, jejichž pozitivní pop-rocková tvorba dokáže zaujmout i zavilé mračouny. Což někteří motocyklisté, ošlehávaní hardrockovými hudebními klišé při jakékoli příležitosti, dost možná ocení.

Grid Girls Party 2016 - setkání při motocyklovém veletrhu v Brně

O afterparty se postará DJ Lais, a letos stojí za pozornost to, že party se odehraje (v brněnském klubu Melodka, ul. Kounicova 22) už ve čtvrtek (!) 3. března, kdy je většina návštěvníků veletrhů ještě svěžích a použitelných. Událost akce leží na fb.com/events/209217666098709, více informací najdete na: melodka.cz, perute.com, sabinakrovakova.cz.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Grid Girls Party 2016 - setkání při motocyklovém veletrhu v Brně


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.