Přeposlat Chytrá hypotéka pro každého

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Chytrá hypotéka pro každého

15.02.2016 | PR článek | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Spousta lidí má nějaký, byť pouze sebemenší zápis v registru dlužníků. V normálním životě to není žádný problém, avšak když se pohybujete ve finančním sektoru a chcete zažádat například o půjčku, tak mohou nastat určité komplikace.

Chytrá hypotéka pro každého

Banky totiž zcela netrpí zápisy, a to ani nejmenší, proto na půjčku od banky můžete rovnou zapomenout. To ale není vaše jediná možnost, můžete využít také produkt, který se nazývá hypotéka bez registru. Jedná se o chytrou půjčku, kterou realizují nebankovní společnosti, konkrétně i společnost FAHD, která se řadí k těm nejspolehlivějším.

Na registr se nehledí

FAHD taktéž nehledí na to, jestli máte nějaké finanční resty z minulosti, jestli jste měli potíže s opožděnými splátkami a tak podobně. Toto všechno jsou informace, které nejsou nijak důležité, protože člověk se nyní může nacházet v úplně jiné situaci, a je přeci zbytečné, aby mu nepříznivá minulost zkazila současnost. Toho se vůbec obávat nemusíte, i pokud máte nějaký ten vroubek, rozhodně na něj nikdo hledět nebude, samozřejmě tedy kromě bank. U těch to nemá ani cenu zkoušet, protože je jasné, že vaši dluhovou minulost nestrpí.

Výhody, které stojí za to

Využít hypotéku bez registru byste ale měli z více důvodů. To, že je registr dlužníků nepodstatnou záležitostí je samozřejmě výhodné, avšak kladných stránek má tato půjčka skutečně hodně:

  • Bez zdlouhavého a neustále protahovaného jednání
  • Podpis smlouvy během chviličky
  • Žádné poplatky ani skryté podmínky
  • Nebere se ohled ani na vaše příjmy

 

Půjčit si tímto způsobem je tedy doopravdy výhodné, avšak neustále si musíte uvědomit to, že se jedná o nebankovní společnosti. Ne všechny jsou tak spolehlivé, jako třeba již výše zmiňovaná FAHD, proto buďte ve střehu a vyberte si pouze takovou, která je zaručeně spolehlivá a férová ke svým klientům.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Chytrá hypotéka pro každého


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.