Přeposlat Nasazení, kreativitu a originalitu dealerů Harley-Davidson otestuje 2. ročník Battle of the Kings

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nasazení, kreativitu a originalitu dealerů Harley-Davidson otestuje 2. ročník Battle of the Kings

25.02.2016 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Soutěž dealerských přestaveb Harley-Davidson s názvem Battle of the Kings letos vstupuje do svého druhého ročníku. Kreativita, originální nápad, vlastní rukopis a vyjádření, k tomu omezený čas i rozpočet a jako čisté plátno tentokrát nový Harley-Davidson Iron 883 – přesně tak bude vypadat Battle of the Kings 2016. Soutěž přestaveb jednotlivých dealerství H-D z celé Evropy bude mít dvě etapy - z první vzejdou vítězové regionálních či národních kol, kteří se následně společně utkají ve finálovém kole. Letos s tím rozdílem, že už do první etapy hlasování vstoupí vedle veřejnosti i odborná porota. Zda pražské dealerství H-D zopakuje fenomenální úspěch loňského roku nebo do hry zasáhne třeba jiné české dealerství a jak s hlasováním zamíchá porota je otázkou následujících týdnů a měsíců.

Nasazení, kreativitu a originalitu dealerů Harley-Davidson otestuje 2. ročník Battle of the Kings

Soutěž Battle of the Kings ve skutečnosti odstartovala pro jednotlivá dealerství H-D už v prosinci 2015 a pomalu se tak mechanikům odpočítávají dny, které jim zbývají na soutěžní přestavby. Možnost předvést vlastní styl, vyjádření, široké možnosti customizace, své mistrovství a postavit prakticky nový model mají už jen do února. Po té budou všechny soutěžní přestavby umístěny na speciální stránku na adrese http://customkings.harley-davidson.com/cs_CZ/, kde bude v během března a dubna probíhat hlasování veřejnosti.

„Tento projekt má za úkol široké veřejnosti připomenout, že pokud někdo zatouží po originálně upraveném motocyklu Harley-Davidson, tak prvním místem kam se obrátit  má být některý z našich autorizovaných dealerů, nikoliv nezávislý stavitel. Všechna dealerství H-D střední a východní Evropy totiž disponují svými vlastními staviteli s velkou invencí a zkušenostmi, získanými každodenní prací s motocykly H-D. Navíc mají okamžitý přístup k široké škále příslušenství a mohou čerpat z poznatků a zkušeností svých kolegů po celém světě. Troufám si říct, že možnosti individualizace, kterou Harley-Davidson spolu s dealerskou sítí nabízí, jsou téměř neomezené.  Věřím, že letos se opět dočkáme unikátních staveb, které navážou na náš loňský úspěch“ říká Martin Heřmanský, Country manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu.

Nasazení, kreativitu a originalitu dealerů Harley-Davidson otestuje 2. ročník Battle of the Kings

Připomeňme, že čistým plátnem, tedy základním modelem pro dealerské přestavby, se tentokrát stal Iron 883, jeden z nejnovějších modelů H-D, na němž se mohu mechanici plně vyjádřit a předvést svůj um. „Sportster 883N Iron je pro veškeré úpravy a customizace ideální platformou. Jedná se o jednoho z nejúspěšnějších a nejvydařenějších zástupců modelové řady Dark Custom, která je stále více populárnější mezi mladšími jezdci. Pokud někdo se značkou H-D začíná a zároveň chce vyjádřit svojí individualitu prostřednictvím upraveného motocyklu, tak 883N Iron představuje pro tyto plány naprosto jednoznačnou  volbu,“ dodává Martin Heřmanský.

Finále Battle of the Kings se uskuteční v červnu na festivalu Wheels and Waves ve francouzském Biarritzu, kde bude slavnostně vyhlášen Král Customů. Dodejme, že loni se do soutěže zapojilo více jak 150 dealerství H-D z celé Evropy a soutěžní přestavby obdržely celkem více než 30 000 hlasů. Zdá se, že letos má Battle of the Kings namířeno ještě výše.

Více o Battle of the Kings 2016 naleznete na: http://customkings.harley-davidson.com/cs_CZ/.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nasazení, kreativitu a originalitu dealerů Harley-Davidson otestuje 2. ročník Battle of the Kings


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.