Přeposlat Prague Harley Days: Lukáš „Fuki“ Dvořák zabojuje o evropského mistra v MUAY THAI

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Prague Harley Days: Lukáš „Fuki“ Dvořák zabojuje o evropského mistra v MUAY THAI

06.08.2015 | Tisková zpráva | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Hlavní večerní program prvního dne letošních Prague Harley Days je znám, a to včetně jeho hlavních hvězd. Souboj o profesionální evropský titul WMC v MUAY THAI spolu svedou Lukáš „Fuki“ Dvořák a Lorenzo Domenichini. „Bojovat se bude v kategorii do 86 kg,“ upřesňuje Jaroslav Vavřina, pořadatel Prague Harley Days, které se konají v prostorách holešovického výstaviště 4. – 5. září 2015. Držitelé iBOD karet mají vstup na celou akci zdarma! „Prague Harley Days patří mezi čtyři oficiální akce, které se letos v Evropě konají. Kromě typických motorkářských záležitostí jakými jsou spanilá jízda, rozsáhlá výstava historických i současných modelů H-D nebo soutěž o nejhezčí motocykl, jsme přichystali i opravdové lahůdky. Tou páteční je rozhodně galavečer MUAY THAI s mistrovským zápasem,“ prozrazuje detaily Vavřina.

Prague Harley Days: Lukáš „Fuki“ Dvořák zabojuje  o evropského mistra v MUAY THAI

  • Souboj o evropský profesionální titul WMC v MUAY THAI
  • Lukáš „Fuki“ Dvořák vs. Lorenzo Domenichini
  • Kategorie: do 86 kg
  • Vstup s iBOD kartou zdarma
  • Lukáš „Fuki“ Dvořák součástí projektu todokazeme.cz

 

Galavečer MUAY THAI

Vyvrcholením prvního dne Prague Harley Days 2015 bude zápas o profesionální evropský titul WMC, ocenění garantované nejprestižnější asociací MUAY THAI na světě. Do ringu proti sobě nastoupí Lukáš „Fuki“ Dvořák, loňský mistr ČR a Lorenzo Domenichini, mistr Itálie 2014. Italský šampión budí respekt i díky přezdívce, kterou používá. „The Killer“ trénuje s italským týmem Seconds Out, měří 186 cm a jeho dosavadní skóre je 19 (13W – 4L – 2D) 9KO.

Prague Harley Days: Lukáš „Fuki“ Dvořák zabojuje  o evropského mistra v MUAY THAI

Lukáš „Fuki“ Dvořák

Lukáš „Fuki“ Dvořák je jedním ze tří sportovců, kteří jsou zařazeni v projektu todokazeme.cz, podporovaném multipartnerským programem zákaznických výhod iBOD. Loňského mistra ČR na zápas připravuje Petr Khru Macháček: „Lukáš je bojovník tělem i duší. Thajskému boxu podřídil doslova vše a tvrdě na sobě pracuje. Jeho hlavní výhodou je síla a nasazení. Dokáže velmi dobře číst soupeře.“

Prague Harley Days: Lukáš „Fuki“ Dvořák zabojuje  o evropského mistra v MUAY THAI

Finále

Galavečer MUAY THAI začíná v pátek 4. září 2015 v 18 hodin. Mistrovský zápas začne pravděpodobně kolem 20. hodiny. „Celý první den bude divácky rozhodně zajímavý. Na Prague Harley Days bude mít totiž středoevropskou premiéru koncept LiveWire (první elektrický Harley) a do Prahy dorazí také vnučka zakladatele značky Karen Davidson. Večerní zápas o evropský titul stojí rozhodně za zhlédnutí, stejně tak navazující koncert PSH,“ láká k návštěvě Jaroslav Vavřina. 

Druhý ročník Prague Harley Days se tak ponese ve znamení zpřístupnění moderního motorkářského stylu široké veřejnosti a boření tradičních mýtů napříč společností.

Více informací o Prague Harley Days lze najít na webu www.pragueharleydays.cz

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Prague Harley Days: Lukáš „Fuki“ Dvořák zabojuje o evropského mistra v MUAY THAI


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.