Přeposlat Čtyřkolové Quadro4 v prodeji

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Čtyřkolové Quadro4 v prodeji

28.07.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Start prodeje světové novinky - čtyřkolový skútr Quadro4 vstupuje na evropský trh!

Čtyřkolové Quadro4 v prodeji

Prodej světové novinky čtyřkolového skútru Quadro4 je počínaje dnešním dnem zahájen, a to jak v Německu, tak i v České republice. K řízení tohoto unikátního vozidla stačí řidičské oprávnění na osobní automobil. Díky čtyřem kolům a revolučnímu hydraulickému systému naklápění HTS nabízí Quadro4 bezkonkurenční jízdní stabilitu a  velmi vysokou míru bezpečnosti, aniž byste přišli o potěšení z jízdy jako u motocyklu díky výraznému bočnímu náklonu až do úhlu 45 stupňů!

Čtyřkolové Quadro4 v prodeji

Fatální novinka sezony 2015, první čtyřkolový skútr Quadro4, vstupuje na evropský trh s cenou 289 990 Kč. Jak již bylo zmíněno v úvodu, k jeho řízení postačí řidičské oprávnění skupiny B na osobní automobil, podobně jako u tříkolových skútrů...

Čtyřkolové Quadro4 v prodeji

K největším zvláštnostem modelu Quadro4 bezesporu patří čtyři kola, která jsou jak vpředu, tak vzadu řízena vysoce moderní technologií náklonu HTS. Tento technicky velmi propracovaný systém náklonu s hydraulickým tlumením a vzduchovým pérováním zajišťuje, aby všechna čtyři kola byla v zatáčkách zatížena v naprosto rovnoměrném rozdělení přítlaku na každé kolo až do náklonu 45°. Také na špatném povrchu je řízení v nakloněné poloze velmi snadné, technicky unikátní podvozek optimálně vyrovnává veškeré nerovnosti, obrubníky či tramvajové koleje. Kromě toho nabízí brzdový systém vysoký účinek díky čtveřici kotoučových brzd, jež zajišťují velmi bezpečné zpomalení. 

Čtyřkolové Quadro4 v prodeji

Model Quadro byl vyvinut švýcarským výrobcem Quadro Vehicles S.A, působícím na trhu již od roku 2012 ve spojení s tříkolovými skútry. Druhou letošní novinkou této značky je inovovaný model oblíbeného tříkolového skútru Quadro3. Nový model získal ve srovnání s jeho předchůdci černě lakovaná přední příčná ramena či moderní LED blinkry. K jeho řízení taktéž stačí řidičský průkaz skupiny B, tedy na osobní automobil a je nabízen za 186 990 Kč.

Čtyřkolové Quadro4 v prodeji

Importérem značky Quadro pro ČR a Německo je firma MSA Motor Sport Accessoires GmbH z Weidenu, jež zaštiťuje distribuci v rámci dealerské sítě prodejců značky Quadro. Veškeré informace o jednotlivých prodejcích produktů Quadro najdete na www.quadro-vehicles.cz.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Čtyřkolové Quadro4 v prodeji


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.