Přeposlat Deus Ex Machina Yard Built XV950 D-Side

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Deus Ex Machina Yard Built XV950 D-Side

16.07.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Blížící se léto neinspiruje jen cestovatele k hledění do map a myšlenkám kam vyrazit, ale také italskou partu z Deus Ex Machina, která přemýšlí na čem vyrazit. Deus Ex Machina se s myšlenkou staveb Yamaha Yard Built rychle ztotožnila a připravila již několikátou přestavbu. Při této práci vytvořili něco fakt jedinečného a rádi bychom si na tom vyrazili alespoň k rybníku za městem. Na akci Wheels & Waves ve francouzském Biarritzu představili model D-Side, což je spojení kafáče a motorky k převozu surfu, navíc se sajdou.

Deus Ex Machina Yard Built XV950 D-Side

Tento nápad přišel náhodou poté, co Filippo Bassoli viděl motocykl s postranním vozíkem při své cestě do španělského Madridu, což v něm vzbudilo velkou touhu udělat se svými kolegy něco se sajdou. Od nápadu k realitě byla cesta velmi krátká, což svědčí o velkém nadání a hlavně zájmu této partičky s myšlenkou Yamaha Yard Built stále pracovat. 

V Deus Ex Machina se rozhodli udělat celou stavbu v jednoduchosti a retro stylu. Ve výsledku je jasně vidět odkaz na historii s klasickým lodičkovým tvared sajdy, použité dřevo v zadním úložném prostoru a pro zachování vzhledu byly na všech třek kolech použité stejné loukoťové ráfky.  

Základní konstrukce motorky je postavena na původním sériovém modelu XV950, což je pro tuto tříkolovou stavbu dostatečně silný motor. Motor a rám jsou bez zásahu do konstrukce, přibylo jen originální sání vlastní konstrukce barevně ladící s nádrží. Přidělání sajdy však nebyl jeden technický zásah, součásti tříkolky je také držák na surf. Hliníkovou nádrž barevně doplňují i všechny blatníky. 

Pro majitele XV950 platí, že si můžou z vlastních Deus dílů podobnou stavbu udělat sami, případně si nemajitelé na zakázku nechat vyrobit celou tříkolku. 

www.yamaha-motor.eu/cz/index.aspx

www.deuscustoms.com

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Deus Ex Machina Yard Built XV950 D-Side


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.