Přeposlat Vítěz Discover More Tour míří do ČR

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Vítěz Discover More Tour míří do ČR

23.06.2015 | Tisková zpráva | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

24. a 25. června u nás prožije část své „životní cesty“

Vítěz Discover More Tour míří do ČR

Jen před několika týdny odstartoval Harley-Davidson projekt Discover More 2015, kdy se jeho vítěz Luis Castilla vydal z Londýna na svou „životní cestu“, během níž za 2 měsíce projede Evropu. V rámci svého evropského tour nevynechá ani Českou republiku. K nám zavítá už za pár dní, 24. a 25. června a Česko tak bude pro Luise v pořadí devátou evropskou zemí, kterou v rámci Discover More Tour 2015 projede na motocyklu Harley-Davidson Street Glide.

Dobrodruh a motocyklový nadšenec, který získal letní práci snů v konkurenci dalších 10 000 zájemců z 27 zemí, tak konečně vyrazil na svou „životní cestu“, při které poznává ty nejzajímavější a nepůsobivější evropské cesty a užívá si cestování napříč starým kontinentem. „Od okamžiku, kdy jsem se stal vítězem Discover More 2015 jsem přesvědčen, že to bude nejúžasnější zážitek mého života. Byl jsem ohromen obrovskou odezvou a gratulací od jezdců z celého světa, kteří mě mnohdy inspirovali tipy na krásné a zajímavé trasy. Těším se na celé Discover More Tour, na zážitky, sdílení zkušeností s ostatními a hlavně na další jezdce, které budu povzbuzovat, aby se ke mně připojili nebo se sami vydali na podobnou cestu,“ řekl nadšeně Luis před svým startem.

Vítěz Discover More Tour míří do ČR

Celkem v rámci Discover More Tour projede 17 evropských zemí a Česko je v pořadí 9. zemí, do které zavítá. Luis vyrazil 26. května z Londýna, odkud zamířil do Španělka a Francie a postupně dále do Švýcarska, Itálie, Chorvatska, Slovinska, Rakouska a následně dorazí právě do Česka. K nám zavítá 24. a 25 června, kdy bude zhruba v polovině svého jezdeckého dobrodružství.

Vítěz Discover More Tour míří do ČR

Castilla je nyní na cestě už třetím týdnem a od příjezdu do ČR jej dělí ještě čtyři dny. U nás prožije velkolepou cestu napříč zemí, kdy si bude moci vychutnat požitek z táhlých zatáček podél krásné přírody i nespočtu památek a jejich osobitého kouzla. Po ČR má dále v plánu projet Německo, Dánsko, Švédsko a Norsko, aby se pak opět přes Dánsko a Německo přesunul do Belgie a Nizozemí a svoje Discover More Tour zakončil opět v Londýně, kam by měl dle plánu dorazit 4. srpna.

Vítěz Discover More Tour míří do ČR

Připomeňme, že Castila kromě motocyklu Harley-Davidson Street Glide získal i plat 25 000 eur a úhradu všech cestovních nákladů během svého 2 měsíčního dobrodružství. Celou dobu tour je zároveň doprovázen profesionálním filmovým štábem, který zachycuje každý okamžik jeho jízdy napříč Evropou. Své zkušenosti a zážitky Luis sdílí prostřednictvím sociálních sítí a blogu Greatest Rides na  www.greatestrides.eu/cs_CZ. Stránka dává také možnost všem evropským jezdcům sdílet a nahrávat své vlastní „Great Rides“. Online komunita tvořená jezdci umožňuje všem poznat ty nekrásnější trasy, cesty a místa, na které je možné se vydat, a to bez ohledu na značku, věk nebo národnost.

„Životní cestu“ Luise Castilly a více informaci o projektu Discover More Tour naleznete na: https://greatestrides.eu/cs_CZ/.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Vítěz Discover More Tour míří do ČR


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.