Přeposlat LiveWire Experience Tour 2015 odstartovalo!

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

LiveWire Experience Tour 2015 odstartovalo!

29.05.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Jezdci pomáhají utvářet první elektrický Harley

LiveWire Experience Tour 2015 odstartovalo!

Všichni jezdci a motocykloví nadšenci měli minulý týden ve Velké Británii jedinečnou možnost prostřednictvím svých ohlasů přispět k budoucnosti projektu LiveWire – prvního elektrického motocyklu Harley-Davidson. Právě ve Velké Británii odstartovalo letošní LiveWire Experience Tour, které zavítá ještě do dalších 4 evropských zemí včetně sousedního Německa. Češi se navíc s prvním elektrickým Harleyem budou moci unikátně seznámit i mimo toto tour – na letošních Prague Harley Days první zářijový víkend.

Díky prozákaznicky orientované strategii Harley-Davidson měli návštěvníci první zastávky LiveWire Experience Tour příležitost užít si nejen ojedinělý jízdní zážitek, ale také poskytnout cennou zpětnou vazbu prvnímu elektrickému motocyklu značky. Ačkoli není motocykl určen k prodeji, projekt LiveWire je navržen tak, aby jezdci skutečně poznali vše, co mohou od elektrického a autentického stroje Harley-Davidson, očekávat.

LiveWire Experience Tour 2015 odstartovalo!

Během akce se sešli jak samotní jezdci, tak i ti, kteří ještě nejezdí, aby okusili zážitek elektrického Harleye alespoň prostřednictvím Jumpstart simulátoru. Celkem se během první zastávky tour s projektem LiveWire seznámilo 230 jezdců a dalších 50 nejezdců si vychutnalo zážitek na simulátoru, který jim poskytl skutečně nefalšovanou zkušenost a reálné vibrace motoru.

„LiveWire Experience Tour nám pomáhá načerpat cenné poznatky, díky kterým získáme zásadní informace pro další vývoj našeho prvního elektrického motocyklu. Zpětná vazba od veřejnosti je neuvěřitelná a umožní nám se dále posunout a porozumět novému trhu, kterým jsou právě technologie elektrických strojů a který se rychle vyvíjí,“ říká Martin Heřmanský, Country Manager H-D pro střední a východní Evropu.

LiveWire Experience Tour 2015 odstartovalo!

Projekt LiveWire Experience Tour se nyní přesouvá do Francie (27. a 28. června) a následně během léta zavítá ještě do Itálie, Německa a Nizozemí. Naši jezdci si zážitek z prvního elektrického stroje Harley-Davidson budou moci užít v sousedním Německu, ale především pak první zářijový víkend na 2. ročníku Prague Harley Days, kde bude LiveWire zcela unikátně, mimo své evropské tour.

LiveWire Experience Tour 2015 odstartovalo!

Připomeňme, že všichni zájemci o jízdu na elektrickém Harleyi mají jedinečnou možnost se prostřednictvím stránek www.harley-davidson.cz zaregistrovat a stát se jedním z tisíce šťastlivců, kteří budou vylosováni a získají šanci se s projektem LiveWire seznámit na některé ze zastávek Experience Tour 2015.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku LiveWire Experience Tour 2015 odstartovalo!


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.