Přeposlat Honda nabízí kurzy bezpečné jízdy

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Honda nabízí kurzy bezpečné jízdy

13.05.2015 | Tisková zpráva | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Honda vám nabízí tréninky bezpečné jízdy pod vedením jednoho z nejuznávanějších instruktorů české motocyklové scény, Mirka Lisého, a to nejen pro začínající jezdce, ale také pro ty, kteří chtějí zlepšit své jezdecké dovednosti v jedné stopě.

Honda nabízí kurzy bezpečné jízdy

Honda a Mirek Lisý zahájili spolupráci s jasným záměrem: naučit a zdokonalit zájemce v rámci školy jízdy v umění bezpečně ovládat motocykl. Jakýkoli - silniční, enduro, krosový nebo okruhový. Cílem je, aby si náležitě proškolení účastníci tento krásný koníček maximálně užívali, bezpečně ovládali svůj stroj a z cest se vždy vrátili v pořádku.

Důraz se klade na poskytování kvalitních a individuálních služeb a spokojeného zákazníka, který se bude rád vracet. Motoškola Míra Lisý provádí instruktáž na motocyklech Honda: Crossrunner, CB650F a CFR250L. Jednotlivé kurzy je možné zakoupit u kteréhokoliv autorizovaného prodejce motocyklů Honda v ČR.

Základní trénink: cena 3.590,- Kč vč. DPH

Doba trvání: 4 hodiny
Místo: Středočeský kraj
Určeno pro: začátečník, pokročilý
Typ motorky: všechny

Popis: Trénink probíhá na uzavřené ploše. Trénink je hodně individuální o počtu max. 6 ůčastníků na 2 instruktory. Obsahuje sestavu cviků jako např. slalomy v pomalých rychlostech, ovládání motocyklu v pomalých rychlostech, správný průjezd zatáčkou, krizové brzdění atd. Součástí je také vyjíždka do provozu mimo uzavřenou plochu a kontrola stavu motocyklu před začátkem trénování a rady z jeho nastavením. Součástí jsou krátké teorie, při nichž je možnost se lehce občerstvit z vlasních zásob.

Trénink v provozu: cena 2.590,- Kč vč. DPH

Doba trvání: 3-4 hodiny
Místo: Středočeský kraj
Určeno pro: mírně pokročilý, pokročilý
Typ motorky: všechny

Popis: Trénink probíhá ve Středočeském kraji. Většinou okres Beroun. Trénink začíná rozhýbáním a krátkou teorií o správné jízdě a ovládání motocyklu. Součástí je také kontrola stavu motocyklu a rady s jeho nastavením. Poté probíhá vyjížďka do provozu, kde se trénují správné průjezdy zatáčkou, stopa a předvídání. To vše za pomocí komunikátoru (Interphone F5). Určité zatáčky se projíždějí vícekrát. Celý trénink je zaznamenán na kameru a každý ůčastník se tak vidí v akci.

Enduro Sport: cena 2.590,- Kč vč. DPH

Doba trvání: 4 hodiny
Místo: Středočeský kraj
Určeno pro: mírně pokročilý, pokročilý, profi
Typ motorky: Sportovní endura na terénních pneu/možnost zapůjčení motocyklu

Popis:  Trénink probíhá ve Středočeském kraji. Většinou okres Beroun. Trénink začíná rozhýbáním a krátkou teorií o správné jízdě a ovládání motocyklu. Součástí je také kotrola stavu motocyklu a rady s jeho nastavením. Trénujou se průjezdy zatačkou smykem, terenní výjezdy a sjezdy, správný posed a jízda ve stupačkách. Možnost zapůjčení motocyklu za cenu 2.000,- Kč (moto, umytí, benzín).

Enduro Cestou necestou: cena 2.590,- Kč vč. DPH

Doba trvání: 4 hodiny
Místo: Středočeský kraj
Určeno pro: začátečník, pokročilý, profi
Typ motorky: Cestovní endura typu Crossruner, Transalp...

Popis: Trénink probíhá ve Středočeském kraji. Většinou okres Beroun. Trénink začíná rozhýbáním a krátkou teorií o správné jízdě a ovládání motocyklu. Součástí je také kotrola stavu motocyklu a rady s jeho nastavením. Trénuje se jízda ve stupačkách, přejezdy přes překážky a ovládání motocyklu v pomalých rychlostech. Součástí je kontrola motocyklu a rady s  jeho nastavením. Poté následuje vyjíždka do provozu na střídavě zpevněné a nezpevněné cesty. Zakončení probíhá v lomu, kde má každý ůčastník vyzkoušet max. možnosti motocyklu.

Vážení zákazníci, těšíme se na vaši účast!

Váš Honda team


 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Honda nabízí kurzy bezpečné jízdy


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.