Přeposlat Napříč Evropou pojede Francouz Luis Castilla

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Napříč Evropou pojede Francouz Luis Castilla

11.05.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

DISCOVER MORE 2015 Více jak 10 000 žádostí z 27 zemí – 1 vítěz – životní motocyklové dobrodružství

Napříč Evropou pojede Francouz Luis Castilla

Informace, na kterou všichni zájemci o práci snů od Harley-Davidson čekali, je konečně tady! Vítězným jezdcem, který prožije letní měsíce v sedle motocyklu, procestuje Evropu na stroji H-D Street Glide, získá plat 25 000 eur a úhradu všech cestovních nákladů, se stal Francouz Luis Castilla. Harley-Davidson vybral z nepřeberného množství žádostí právě tohoto francouzského jezdce a dobrodruha, který plánuje během léta prožít největší jízdu svého života. 

V žádosti o práci snů Luis Castilla popsal tuto jedinečnou příležitost jako „životní dobrodružství“ a „šanci poznat svět“. Harley-Davidson vybral zkušeného francouzského jezdce z více než 10 000 žádostí, které přišly z 27 zemí. Luis se stal vítězem na základě celkového písemného projevu, inspirující video žádosti, ale také pro svou velkou vášeň pro ježdění, dobrodružství a poznávání nových lidí.

„Jsem naprosto nadšený příležitostí, kterou mi Harley-Davidson dává a bude to pro mě, jako pro jezdce a vášnivého cestovatele, bezesporu nejúžasnější zážitek mého života. Discover More 2015 je přesně to, o čem jsem vždycky snil – sdílení zkušenosti z jízdy na motocyklu Harley-Davidson napříč Evropou, sdělování si zážitků s dalšími lidmi, společná jízda jejich městy! Chci se podělit o své pocity s ostatními, aby i oni měli možnost poznat, jak neuvěřitelná cesta to bude,“ říká odhodlaně Luis.

Castilla si nyní plánuje trasu Discover More tour, které začne v květnu. Prožije tak skutečně cestovatelské léto, dva měsíce v jedné stopě, po Evropě a pozná nejkrásnější místa starého kontinentu. Na každém kroku cesty jej navíc doprovodí profesionální filmový štáb, který bude jízdu dokumentovat a sdílet jeho zkušenosti na sociálních sítích a prostřednictvím blogu „Greatest Riders“ na www.greatestrides.eu.

Nová webová stránka www.greatestrides.eu, která byla právě spuštěna, umožňuje jezdcům po celé Evropě nahrávat a sdílet jejich vlastní “great rides” s dalšími nadšenými cestovateli. Castilla a jeho tým bude využívat tento obsah v následujících týdnech jako inspiraci při plánování trasy Discover More 2015. On-line komunita je tvořena jezdci, ale je určena je všem. Jejím cílem je také podporovat jezdce cestující napříč Evropou a pomoci jim objevovat zajímavé cesty, místa a akce, bez ohledu na značku motocyklu.

"Byli jsme opravdu překvapeni a ohromeni obrovskou reakcí a zájmem o nabídku práce snů Discover More 2015," říká Martin Heřmanský, Country manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu. "Každá přijatá žádost ukazovala dobrodružného ducha a odkazovala na svobodu ježdění, kterou Harley-Davidson nabízí. Nakonec jsme jako nejvhodnějšího jezdce zvolili Luise Castillu. Doufáme, že právě jeho hluboká vášeň pro motocykly a láska k dobrodružství bude inspirovat další jezdce, aby ho následovali a zažili kouzlo a osobitý styl jízdy, které neodmyslitelně patří ke strojům Harley-Davidson," dodává Martin Heřmanský.

Více informací o tour Discover More 2015, možnost sdílení vlastních „Greatest rides“ a následování Luise Castilly na jeho životní cestě můžete na: www.greatestrides.eu.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Napříč Evropou pojede Francouz Luis Castilla


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.