Přeposlat Harley-Davidson vyzývá jezdce po celé Evropě, aby se podíleli na budoucnosti projektu LiveWire

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Harley-Davidson vyzývá jezdce po celé Evropě, aby se podíleli na budoucnosti projektu LiveWire

07.05.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

LIVEWIRE – První elektrický motocykl Harley-Davidson Unikátní možnost pro evropské jezdce ovlivnit budoucnost H-D

Harley-Davidson vyzývá jezdce po celé Evropě, aby se podíleli na budoucnosti projektu LiveWire

Na jezdce z celé Evropy čeká letos v létě jedinečná příležitost, kterou jim nabízí slavná motocyklová značka Harley-Davidson. Díky prozákaznicky orientované strategii vývoje nových produktů budou mít možnost vyzkoušet si zbrusu nový model prvního elektrického motocyklu H-D a následně se podělit o svůj názor. Projekt LiveWire není určen k prodeji, ale je speciálně navržen pro zjištění očekávání jezdců od elektrického motocyklu Harley-Davidson.

Od startu projektu 6. května 2015 bude mít 1 000 jezdců možnost zúčastnit se speciálního LiveWire Experience tour, vyzkoušet tento jedinečný motocykl a poskytnout zpětnou vazbu o zážitku z jízdy. Pro účast v projektu stačí jediné -  odpovědět na otázku: "Jak byste popsal/a projekt LiveWire třemi slovy, ale zároveň ne více než 50 znaky?"

Evropské turné projektu LiveWire začíná ve Velké Británii v Millbrook Venues 16. - 17. května, následuje Francie (27. - 28. června), Itálie (11. - 12. července), Německo (27. - 28. července) a Nizozemí (8. - 9. srpna).

Součástí turné je možnost otestovat jeden z motocyklů projektu LiveWire v rámci zkušební jízdy, seznámit se s procesem vývoje projektu LiveWire, dát možnost jezdcům sdílet jejich zkušenost a své unikátní fotografie z akce s ostatními. Dokonce i ti, kteří ještě sami nejezdí, budou mít možnost pocítit sílu projektu LiveWire prostřednictvím simulátoru Jumpstart™.

Harley-Davidson vyzývá jezdce po celé Evropě, aby se podíleli na budoucnosti projektu LiveWire

"Projekt LiveWire Experience Tour umožní evropským jezdcům poskytnout cennou zpětnou vazbu o tom, co očekávají od elektrického motocyklu, který je autentickým motocyklem Harley-Davidson," říká Martin Heřmanský, Country manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu. „Po první fázi projektu LiveWire Experience Tour v USA, se Harley-Davidson rozhodl rozšířit akci i do Evropy, aby získal od jezdců další poznatky, které pomohou utvářet budoucí směr této vzrušující technologie,“ dodává Heřmanský.

Zájemci se mohou do soutěže o testovací jízdu hlásit vyplněním dotazníku na: http://projectlivewire.harley-davidson.com/cs_CZ. Uzávěrka je vždy 4 týdny před prvním dnem každé z jednotlivých akcí. Jedinou podmínkou pro účast je věk nad 18 let a platné odpovídající řidičské oprávnění. Výherci budou vyrozuměni e-mailem nejpozději 3 týdny před každou akcí.

Více informací o konkrétních lokalitách lze najít na: http://projectlivewire.harley-davidson.com/cs_CZ. Harley-Davidson zároveň vyzývá své fanoušky, aby zůstali ve spojení přes sociální média - Facebook, Twitter a Instagram.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Harley-Davidson vyzývá jezdce po celé Evropě, aby se podíleli na budoucnosti projektu LiveWire


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.