Přeposlat Umění customizace Harley-Davidson

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Umění customizace Harley-Davidson

29.04.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Pokud se řekne umění customizace,spojíme si jej především s Harley-Davidson. Slavná motocyklová značka je skutečně mistrem v individualizaci motocyklů a jejich přizpůsobení na míru uživatelů. Žádná jiná značka totiž neposkytuje tak široké možnosti customizace a nedokáže připravit natolik unikátní stroj jako Harley-Davidson. A právě z tohoto faktu vychází celoevropská soutěž přestaveb BattleoftheKings, jejíž regionální kolo v regionu střední a východní Evropy právě vrcholí. 17 dealerství CEE dostalo k dispozici 17 modelů H-D Street 750 jako čisté plátno, na kterém mohou předvést svoji invenci, um i originální styl. Vzniklo tak 17 zbrusu nových jedinečných motocyklů ve vlastním stylu mezi nimiž teď veřejnost na stránkách www.harley-davidson.cz volí vítěze.

Umění customizace Harley-Davidson

Kdo se stane skutečným Králem Customů bude známo 29. dubna na velkolepé DarkCustom party v Praze, kde proběhne slavnostní vyhlášení a vy to můžete svým hlasem ovlivnit. Redakce MotoRoute má už odhlasováno a vy to udělejte taky. Je z čeho vybírat a přestavby ze Slovenska a Maďarska rozhodně stojí za prohlédnutí. 

Harley-Davidson tak dealerskou soutěží BattleoftheKings demonstruje široké možnosti individualizace svých motocyklů i mistrovství dealerů, kteří dokážou daný model přizpůsobit dle přání zákazníka nebo na základě vlastní invence a nápadu. Dealeři zvládnou kompletně přestavit motocykl, což žádná jiná dealerská síť neumožňuje a Harley-Davidson je tak v oblasti přestaveb zcela bezkonkurenční. Dokazuje to i katalog doplňků obsahující téměř 6 000 položek, který už dává opravdový prostor vyjádřit se a připravit motocykl na míru skutečně každému.
 
Model H-D Street 750 je navíc pro přestavby jako stvořený - jedná se o nejmladší model a hlavně jím chce Harley-Davidson bořitzažité mýty. Stroj se totiž snadno ovládá, je vhodný i pro začátečníky a ženy a byl přímo koncipován pro městský provoz. Jeho cena začínající na 218 526 Kč nebo na 89 Kč za den, s financováním Harley-Davidson Finance, je už jen dalším příjemným bonusem. 
 
Jakou podobu může H-D Street 750 získat pod rukama opravdových mistrů přestaveb lze zhlédnout a ohodnotit na www.harley-davidson.cz. „V regionálním kole soutěžeTheBattleoftheKings je možné hlasovat pro nejzdařilejší přestavbuaž do 24. dubna a zvolit tak ze 17 přestaveb tu nejlepší,“ vysvětluje princip hlasování Martin Heřmanský, Country manager H-D pro střední a východní Evropu. 
 
Evropské finále, kterého se zúčastní vítěz regionu střední a východní Evropy a utká se v něm s dalšími národními vítězi jiných zemí, se uskuteční 11. – 15. června v Biarritzu ve Francii. Tomu všemu však bude předcházet vyhlášení Krále Customů CEE na DarkCustom party, kde bude možné zhlédnout všech 17 soutěžních přestaveb na vlastní oči – už 29. dubna od 19 hodin, navíc se vstupem zdarma.
 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Umění customizace Harley-Davidson


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.