Přeposlat Harley-Davidson projekt Livewire Experience Tour míří do světa

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Harley-Davidson projekt Livewire Experience Tour míří do světa

16.04.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

“Jezdci po celém světě budou mít možnost přispět k utváření budoucnosti projektu LiveWire, a tím k budování vůbec prvního elektrického motocyklu Harley-Davidson,“ říká Martin Heřmanský, Country Manager H-D pro střední a východní Evropu. Projekt LiveWire Experience tour se v roce 2015 rozšiřuje do celého světa.

Harley-Davidson projekt Livewire Experience Tour míří do světa

V návaznosti na celkové nadšení při představení Projektu LiveWire v loňském roce H-D vybere zákazníky v Asii, Evropě, Kanadě a Spojených státech, kteří budou mít možnost se svézt na tomto motocyklu, vyjádřit svůj názor a pomoci tak při jeho vývoji. 

"Projekt LiveWire mění očekávání ohledně toho, co vše může být motocykl Harley-Davidson," říká Heřmanský. "První fáze projektu LiveWire Experience tour nám dala cennou zpětnou vazbu o tom, co jezdci od nového elektrického motocyklu Harley-Davidson očekávají. V letošním roce rozšiřujeme tento projekt mezi širokou veřejnost do celého světa, abychom získali ještě hlubší poznatky, které nám pomohou utvářet budoucí směr této vzrušující technologie. "

I když není na prodej, motocykl projektu LiveWire byl speciálně vyvinut za účelem zjištění, jaká očekávání od elektrického motocyklu Harley-Davidson jezdci mají. Projekt LiveWire Experience vyzývá všechny jezdce ke zkušební jízdě, aby se dozvěděli o motocyklu více a poskytli cennou zpětnou vazbu o svém zážitku. Dokonce i ti, kteří ještě sami nejezdí, budou mít možnost pocítit sílu Projektu LiveWire prostřednictvím platformy Jumpstart - simulovaného zážitku z jízdy. 

V roce 2014 poskytlo k projektu LiveWire více než 15 tisíc zákazníků zpětnou vazbu, včetně téměř sedmi tisíc lidí, kteří absolvovali zkušební jízdu jako součást turné po Spojených státech nebo v rámci speciální akce v Miami. Budoucnost projektu LiveWire je závislá i na reakcích jezdců během turné Livewire Experience. 

Mezi významné akce v rámci turné 2015, konané v osmi zemích na třech kontinentech, patří:

 • Akce pro média a pozvané během Sepang International Circuit, která proběhla v Malajsii od 25. února do 4. března.
 • Soutěž pro jezdce z celé Evropy, jež dostanou šanci stát se jedním z prvních 1000 lidí, kteří budou mít možnost vyzkoušet projekt LiveWire na jednom z pěti míst ve Velké Británii, Francii, Německu, Itálii a Nizozemsku od května do srpna.
  • VELKÁ BRITÁNIE                  sobota 16. květen – neděle 17. květen 2015 
  • FRANCIE                               sobota 27. červen – neděle 28. červen 2015 
  • ITÁLIE                                    sobota 11. červenec – neděle 12. červenec 2015 
  • NĚMECKO                             sobota 18. červenec – neděle 19. červenec 2015 
  • NIZOZEMÍ                              sobota 8. srpen – neděle 9. srpen 2015
 • Turné o 13 zastávkách ve Spojených státech a Kanadě s návštěvou vybraného dealerství Harley-Davidson. Začátek akce v dubnu.

 

“Co nás vede a na čem nám nejvíc záleží, je to, co s námi sdílejí naši zákazníci.” říká Martin Heřmanský. "Vzhledem k tomu, že se technologie elektrických vozidel velmi rychle vyvíjí, jsme rádi za vše, co se dozvíme od našich jezdců v rámci projektu LiveWire. I to nám pomůže uspět v tomto dynamickém segmentu."

Inovativní přístup, jak dosáhnout osobní svobody
Projekt LiveWire snoubí dědictví a klasický styl s nejnovější technologií a tím se stává novým vyjádřením toho, jak může Harley-Davidson vypadat, znít, nebo jaký zážitek z jízdy může přinést. Motocykl nabízí vzrušující zážitek z jízdy, jeho zrychlení a nezaměnitelný nový zvuk. 

Fanoušci se mohou dozvědět více o projektu LiveWire na projectlivewire.com. Více informací o konkrétních termínech a místech budou aktuálně zveřejňovány na webových stránkách.

Harley-Davidson také vyzývá každého, kdo se zajímá o aktuální dění, aby sledoval H-D prostřednictvím sociálních sítích, jako je Facebook, Twitter nebo Instagram.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Harley-Davidson projekt Livewire Experience Tour míří do světa


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.