Přeposlat Závodní tovární týmy Yamaha budou mazat Yamalube

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Závodní tovární týmy Yamaha budou mazat Yamalube

24.01.2009 | Tisková zpráva -Yamaha | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Počínaje letošní sezónou, tovární týmy Yamaha budou při svých bojích na světových tratích používat maziva Yamalube – stejné produkty, které se osvědčily u sériových motocyklů.

Počínaje letošní sezónou, tovární týmy Yamaha budou při svých bojích na světových tratích používat maziva Yamalube – stejné produkty, které se osvědčily u sériových motocyklů. Dlouhodobé kontrakty na využívání maziv Yamalube v podnicích Mistrovství světa podepsaly závodní týmy Fiat Yamaha MotoGP, Yamaha World Supersport Team a Yamaha Motocross Team. Yamaha už používá produkty Yamalube u svého továrního motokrosového týmu od roku 2005: během této doby získala dva tituly mistra světa. Vynikající dlouholeté zkušenosti s Yamalube mají také další závodní týmy, především ze Severní Ameriky a Austrálie. Značka Yamaha si za více než půlstoletí vybudovala vynikající pověst, založenou na bezpočtu vítezství ve světových kláních a také díky maximálnímu důrazu na kvalitu. Její tovární oleje nejsou jiné. Yamalube vznikl proto, aby se motorům Yamaha dostalo toho nejkvalitnějšího mazání – a proto se na vývoji podílejí stejní lidé, kteří konstruují samotné stroje a technologie. Maziva Yamalube si nejprve získala skvělé jméno ve světě vodních motorů, kde se používají už od poloviny devadesátých let minulého století. Ve světě motocyklů se poprvé objevila v roce 2005. V současnosti jsou distribuovány v 15 evropských státech a další budou následovat v letošním roce. Yamalube je řada olejů, která splňuje nejpřísnější standardy společnosti Yamaha. Napomáhá lepší výkonnosti motorů různých typů při zohlednění jejich konkrétních specifikací. Přímé spojení se závodními týmy přichází ve chvíli, kdy probíhá uvedení špičkových maziv Yamalube na trhy celé Evropy. Řada olejů Yamalube zahrnuje celou škálu, od polosyntetických pro dvoutaktní motory až po minerální, polosyntetické a syntetické pro čtyřdobé motory. Toto široké spektrum olejů je doplněno o další čistící a údržbové prostředky, včetně čištění přilby a plexiskla, leštěnky na kapoty, silikonového spreje nebo platinového spreje a gelu na řetěz.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Závodní tovární týmy Yamaha budou mazat Yamalube


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.