Přeposlat Finále Mistrovství Evropy v enduru v České republice

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Finále Mistrovství Evropy v enduru v České republice

31.07.2014 | Tisková zpráva | Motorkáři, akce | Komentářů: 0 |

V termínu 6.-7.9.2014 se bude konat dvoudenní závod Mistrovství Evropy v enduru v České republice v Uhlířských Janovicích.

Finále Mistrovství Evropy v enduru v České republice

Pořadatelem je Enduro klub Uhlířské Janovice v AČR, který má dlouholetou tradici v pořádání klasického endura pod vedením české legendy v enduru pana Jiřího Pošíka, který je zárukou kvalitních a velmi dobře připravených závodů.

Mistrovství Evropy v enduru již v roce 2013 Enduro klub Uhlířské Janovice pořádal a podle jezdců to byl jeden z nejhezčích a nejtěžších závodů jak v České republice, tak právě v pořádaném šampionátu. Vzhledem k tomu, že letos vypadlo Maďarsko v pořádání závěrečného podniku, obrátili se představitelé organizace FIM Europe právě na pana Pošíka s žádostí o znovu pořádání evropského závodu.

Celého šampionátu se účastní již několik let i přední jezdci českého endura a obsazují pravidelně medailové pozice. V průběžném pořadí po předposledním podniku v Itálii si velmi dobře stojí Patrik Markvart na 2. místě ve třídě JUN E1, Ondřej Helmich na 3. místě ve třídě SEN E2, Jan Balaš na 3. místě ve třídě JUN E2/E3, Radek Toman na 3. místě ve třídě SEN E3 a dále se budou účastnit Mistrovství Evropy v Uhlířských Janovicích naši přední jezdci endura jako Milan Engel, Jakub Hroneš, Jakub Horák, Robert Šíp, všichni účastníci největšího enduro závodu Šestidenní.

Veškeré informace k připravovanému Mistrovství Evropy v enduru v Uhlířských Janovicích získáte na webových stránkách www.czechenduro.cz.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Finále Mistrovství Evropy v enduru v České republice


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.